Firmast

Kes me oleme?

Welle Sisustusalong on juba üle 15 aasta mööbli müümise ja ka kõige keerukamate ruumide kujundamisega tegelev Eesti ettevõte, kes paneb oma tegevuses erilist rõhku disainile ning hinna ja kvaliteedi suhtele. Meil on Tallinnas kaks mööblisalongi, kus Te saate meie kaubaga põhjalikult tutvuda, asjatundjatelt tasuta nõuandeid ja soovitusi ning kohe kohapeal ka tulevase interjööri kujundusprojekti tellida.

Miks just meie?

Kes ei pelgaks petta saada – soetatud kauba eest liialt maksta või kokkuhoiu nimel viletsa toote saamisega riskida? Kaubamärk „Welle mööblisalong“ tegutseb Eesti turul juba üle 15 aasta ja on valmis pakkuma Teile TÕEPOOLEST kvaliteetseid ja mõistliku hinnaga teenuseid. Meie pakutav mööbel läbib rangeima valiteedikontrolli ja mis tahes riigist me seda ka ei tarniks, võite alati kindel olla, et soetate endale TÕEPOOLEST kvaliteetsed tooted, mis teenivad Teid kaua-kaua. See ei ole tühi sõnakõlks – võimaldame kõigile toodetele sobiva garantii!

Kuidas me töötame?

Tänu suurele mööblivalikule ja kaasaegseimale kujundusprogrammile kavandavad meie äärmiselt asjatundlikud disainerid virtuaalselt fotorealistliku mudeli nii Teie tulevasest magamistoast, elutoast kui koridorist, valivad välja sobiva mööbli ja koostavad just Teie soovidele ja vajadustele vastava hinnapakkumise. See aitab Teil vältida tulevase interjööri disainiprojekti ebasobivuses väljenduvaid ootamatuid ebameeldivusi.

Loodame edaspidisele meeldivale koostööle!